Lumi Capitali juhitav kinnisvarafond Lumi Retail Property Fund omandas Tallinnas Mustamäel tiheda hoonestusega piirkonnas Sütiste tänaval asuva kaubandushoone, mille ankurüürnik on Maxima Eesti OÜ. Omandatud objekti peamiseks tugevuseks on hea asukoht elukvartali keskel. Tegemist on piirkonna lähipoega, mis on võetud naabruses elavate inimeste poolt hästi omaks ning kus tehakse oma igapäeva oste.

Tegemist on fondi neljanda investeeringuga ning teise kodulähedase kaubandushoone omandamisega Tallinnas. Eelmine investeering tehti 2018 juunis, kui omandati Tallinnas Kärberi keskus. Fondi varade hulka kuulub veel 2017. aastal ostetud Tartu Aardla Selver ning 2018 märtsis omandatud Tiimani Maxima kaubandushoone Narvas.

Lumi Retail Property Fund on kogu Baltikumi haarav kinnisvarafond, mis spetsialiseerub ainult kodulähedastesse kaubanduskeskustesse ja toidupoodidesse investeerimisele. Fondi investeeringute kogumahuks on planeeritud 100 miljonit eurot ning pikkuseks 20 aastat ning ankurinvestoriks on Swedbank pensionifondid.

Capture 002

Kontakt

LUMI CAPITAL
Kentmanni 4, Tallinn 10116, Estonia (5. korrus)
 

 

lumi kinnisvaraPROJEKTIDE KODULEHED