Lumi Capital sõlmis ehituslepingu Riia lennujaama lähistel asuva Plienciema logistikakompleksi laiendamiseks.

Algselt 9 120-ruutmeetrine pind kasvab ligi 40% – ehituse järel on Plienciema kompleksi kogusuuruseks 15 400 ruutmeetrit. Juurdeehitus valmib 2020. aastal ning tööd viib ellu Eesti ehitusfirma Mapri Ehitus Läti tütarettevõte.

Uuele pinnale laieneb pikaajalise üürilepingu alusel auto varuosade hulgimüügiga tegelev Poola börsiettevõte Inter Cars Grupp.

 „Peame Plienciema keskuse asukohta ja tingimusi väga soodsateks ning usume, et laiendusel on suur potentsiaal. Lisanduva pinna näol on tegu kaasaegse ja tehnilistelt näitajatelt tugeva logistikahoonega, kuhu asub oma valdkonna juhtiv ettevõte,“ märgib Lumi Capitali juhtivpartner Raiko Uri.

Lumi Capital omandas Plienciema keskuse koostöös eesti erainvestoritega 2019. aasta esimeses pooles. Kompleks asub Riia linna ja lennujaama vahetus läheduses ning on oma hea asukoha tõttu atraktiivne eri logistikaettevõtetele. Hoone ankurüürnikeks on Deutsche Post DHL Grupp ja Inter Cars Grupp.

Vaata ka: "Lumi Capital ostis koos Eesti erainvestoritega Riia lennujaama lähistel asuva logistikakompleksi"

 

Inter Cars Grupp on suurim sõidu-, paki- ja veoautode varuosade maaletooja Kesk- ja Ida-Euroopas, kes tegutseb 400 asukohas 14 Euroopa riigis. Deutsche Post DHL Grupp on üks maailma juhtivaid logistikakontserne, mis tegutseb enam kui 220 riigis.

Kontakt

LUMI CAPITAL
Kentmanni 4, Tallinn 10116, Estonia (5. korrus)
 

 

lumi kinnisvaraPROJEKTIDE KODULEHED