Meie oleme
Lumi Capital.
Meie kirg on
kinnisvara.

Tutvustus

Lumi Capital arendab ja opereerib üüri otstarbel rajatud kortermajasid. Me juhime kokku ca 2000 korterit Baltiriikide pealinnades Tallinnas, Riias ja Vilniuses.

Meie meeskonnal on teadmised ja kogemus, kuidas üürimajasid rajada, üürile anda ja igapäevaselt juhtida. Me töötame ja investeerime koostöös institutsionaalsete investoritega nagu näiteks kindlustusfirmad ja pensionifondid. 

Meile meeldib uuenduslikkus ning oma tööga püüame muuta meid ümbritsevat üüriturgu paremaks. Oleme loonud oma kaubamärgi, digitaalse tööplatvormi, toonud turule uudse kindlustustoote ning loonud mitmeid teisi standardeid, mida paljud on järgima hakanud.

Lumi Capital peab kestlikkuse (ESG) põhimõtete järgimist oluliseks, põimides need meie igapäevategevustesse. Mõned märkimisväärsed näited on BREEAM-sertifikaadid, päikesepaneelide paigaldamine meie objektidele, mitmete energiatõhususe meetmete rakendamine ja kogukonnaaedade kasutuselevõtmine.

Oleme oma brändiga Lumi Kodud eelistatud koht elamiseks kasvavale generatsioonile, kes hindab linnalist elukeskkonda, vabadust ning üürimist kui teenust.

Meie üürikorteritest leiad rohkem infot järgnevatelt lehtedelt:

lumi kodud logo m2 lumimajas logo lumilogo

Projektid

Me juhime ca 2000 korterist koosnevat elukondlikku üürimajade portfelli. Kõik meie portfelli kuuluvad hooned on projekteeritud ja ehitatud spetsiaalselt pikaajalise üürimise eesmärgiga.

Inimesed

Lumi Capitali meeskonnas on üle kümne töötaja, kes on kõik spetsialistid elukondliku üürikinnisvara valdkonnas. Meie meeskonnaliikmed asuvad nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses - seal, kus asuvad meie juhitud projektid. 

Martin Rekor

Partner / Tehingud

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 5086258

Maris Prisko

Tegevjuht / ESG valdkonna juht

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 5226347

Kontakt

LUMI CAPITAL
Pärnu mnt 31, 10119 Tallinn, Eesti (5. korrus)
 
kaart3

 Das Haus B31 055