Meie oleme
Lumi Capital.
Meie kirg on
kinnisvara.

Tutvustus

Lumi Capital on asutatud 2013. aastal. Oleme keskendunud elukondliku- ja ärikinnisvara investeeringute juhtimisele Balti riikides.

Investeerime rahavoogu tootvasse kinnisvarasse läbi üksik investeeringute kui ka suuremate portfellidena. Oleme käivitanud mitmeid uudseid ärimudeleid ning investeerinud enam kui 20 projekti. Meie juhtimise all on üle 400 miljoni euro väärtuses varasid.

Meie investeeringud on tehtud koostöös erainvestorite, pensionifondide ja kohalike ning rahvusvaheliste institutsionaalsete investoritega.

Investeeringute juhtimisel arvestame, et varad oleksid juhitud jätkusuutlikult ning meie tegevused arvestaksid keskkonnaga (ESG). Tegutsedes ühtse meeskonnana, kes on igapäevaselt investeeringutega seotud, luues väärtust nii investoritele kui lõppkliendile.

Lumi Capitali omanikud on ettevõtte juhtkond ja töötajad. See annab meile vabaduse viia oma ideid ellu ning jagada loodud väärtust inimestega, kes panustavad tulemuste nimel iga päev.

Projektid

Lumi Capitali kogemus hõlmab kinnisvaraarendust, rahavoogu tootva kinnisvara ja kinnisvarafondide juhtimist erinevates kinnisvarasektorites.

Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis ning igapäevaselt on meie juhtimise all üle 400 miljoni euro väärtuses varasid.

Inimesed

Lumi Capitali partneritel on enam kui 15-aastane kinnisvarainvesteeringute ja investeeringute juhtimise kogemus, olles töötanud Balti riikide juhtivates varahaldusettevõtetes.

Martin Rekor

Juhtivpartner

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 5086258

Maris Prisko

COO

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 5226347

Kontakt

LUMI CAPITAL
Pärnu mnt 31, 10119 Tallinn, Eesti (5. korrus)
 
kaart3

 1792194400